
Перетворювач напруги Volt Polska SINUS 4000 12V/230V 2000/4000W
- Немає в наявності
- Код: SINUS 4000 12V
15 599 ₴
+380 (97) 237-39-49
Наталія повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електронний перетворювач SINUS 4000 12V використовується для живлення електричних пристроїв, які потребують змінної напруги 230V від акумуляторів і автомобільних установок з напругою 12V DC. Він ідеально підходить для транспортних засобів і місць, де немає можливості прямого підключення до електромережі.
Основні характеристики:
Інвертор виробляє вихідну напругу «синусоїда», така ж, як і в мережі. Завдяки цьому він може живити індуктивні пристрої (наприклад, електроінструменти, повітряні компресори, кондиціонери, холодильники, морозильні камери тощо).
Які пристрої живить SINUS 4000 12V?
Холодильники, морозильні камери
Кондиціонери
Пристрої RTV, наприклад, телевізори, консолі, гучномовці тощо.
Cвітлодіодне освітлення
Домашня автоматизація та розумні пристрої для дому
Електроінструменти, наприклад, дрилі, шліфувальні машини, кутові шліфувальні машини тощо.
Побутова техніка, наприклад, пральні машини, мікрохвильові печі тощо.
Насоси центрального опалення.
Двигуни для автоматичних воріт та ліфтів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Volt Polska |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4.6 г |
| Типи індикації | Світлова |
| Довжина | 355 мм |
| Захист від короткого замикання | Да |
| Захист від перегрівання | Да |
| Захист від перевантажень | Да |
| ККД, не менш ніж | 92 % |
| Максимальна потужність | 4000 Вт |
| Максимальна робоча температура довкілля | 40 град. |
| Мінімальна робоча температура довкілля | -10 град. |
| Номінальна потужність | 2000 Вт |
| Номінальна вхідна напруга | 12 В |
| Номінальна вихідна напруга | 220 В |
| Сонячна батарея | Немає |
| Стан | Нове |
| Частота | 50 Гц |
| Ширина | 225 |
- Ціна: 15 599 ₴





