
Перетворювач напруги VoltCraft MSW 300 12V/230V 300/600W
- В наявності
- Код: MSW 300
2 800 ₴
+380 (97) 237-39-49
Наталія повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Перетворювач VoltCraft MSW 300 12V/230V 300/600W призначений для живлення електричних пристроїв, що потребують змінної напруги 230 В від батарей. Завдяки простому дизайну та низькій ціні пристрій легко доступний кожному. Він працює скрізь, де немає можливості прямого підключення до електромережі, а також під час перебоїв у електропостачанні. Компактний розмір дозволяє використовувати інвертор у будь-якому місці. Пристрій також пристосований для живлення від гнізда автомобільного прикурювача 12 В.
Застосування інверторів:
Побутова електроніка (телевізори, тюнери, hi-fi, DVD).
Зарядні пристрої для смартфонів, планшетів, телефонів, ноутбуків, GPS.
Офісне обладнання (принтери, факси, комп'ютери, монітори).
Дрібна побутова техніка (праски, тостери, тостери, чайники).
Освітлення (світлодіодні, галогенні, садові лампи, лампочки).
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Voltcraft |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 76 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.7 г |
| Типи індикації | Світлова |
| Довжина | 205 мм |
| Захист від короткого замикання | Да |
| Захист від перегрівання | Да |
| Захист від перевантажень | Да |
| ККД, не менш ніж | 85 % |
| Максимальна потужність | 600 Вт |
| Максимальна робоча температура довкілля | 60 град. |
| Мінімальна робоча температура довкілля | 0 град. |
| Номінальна потужність | 300 Вт |
| Номінальна вхідна напруга | 12 В |
| Номінальна вихідна напруга | 220 В |
| Сонячна батарея | Немає |
| Стан | Нове |
| Частота | 50 Гц |
| Ширина | 150 |
- Ціна: 2 800 ₴

