
Перетворювач напруги Volt Sinus Plus 1500 12V/230V 1000/1500W
- Немає в наявності
14 000 ₴
+380 (97) 237-39-49
Наталія повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Volt Sinus Plus 1500
Перетворювач напруги SINUS PLUS 1500, 12 В використовується для живлення електрообладнання, що потребує змінної напруги 230 В від акумуляторів та автомобільних установок з постійною напругою 12 В або 24 В. Він також може використовуватися як аварійне джерело енергії у пристроях, що потребують безперервного живлення, таких як печі чи насоси центрального опалення.
Версія PLUS
Версія PLUS також постачається з панеллю керування та кабелем, який може бути підключений до інвертора для віддаленого керування за допомогою кнопки на панелі. На панелі також розташовано 2 світлодіоди, що надають користувачеві інформацію про стан інвертора (ON/OFF, помилка).
Синусоїдальна форма хвилі
Особливістю, що відрізняє синусні інвертори від класичних простих інверторів AC/DC, є генерація на їх виході синусоїдальної змінної напруги, ідентичної напруги електромережі. Використання синусоїдальної форми хвилі в інверторі дозволяє живити пристрої, оснащені електродвигунами та трансформаторами, такі як електроінструменти, насоси або малопотужні побутові прилади.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Volt Polska |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 94 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.768 г |
| Типи індикації | Світлова |
| Довжина | 342 мм |
| Захист від перегрівання | Да |
| Захист від перевантажень | Да |
| ККД, не менш ніж | 92 % |
| Максимальна потужність | 1500 Вт |
| Максимальна робоча температура довкілля | 40 град. |
| Мінімальна робоча температура довкілля | -10 град. |
| Номінальна потужність | 1000 Вт |
| Номінальна вхідна напруга | 12 В |
| Номінальна вихідна напруга | 220 В |
| Сонячна батарея | Немає |
| Стан | Нове |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Частота | 50 Гц |
| Ширина | 201 |
- Ціна: 14 000 ₴





