
Перетворювач напруги Volt IPS-1200 N 12V/230V 800/1200W
- Немає в наявності
- Код: PEU055
2 750 ₴
+380 (97) 237-39-49
Наталія повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Перетворювач Volt IPS-1200 N 12V/230V 800/1200W призначений для живлення електричних пристроїв, що потребують змінної напруги 230 В від батарей. VOLT IPS – це дуже популярна серія надійних універсальних інверторів. Завдяки простому дизайну та низькій ціні пристрій легко доступний кожному. Він працює скрізь, де немає можливості прямого підключення до електромережі, а також під час перебоїв у електропостачанні. Компактний розмір дозволяє використовувати інвертор у будь-якому місці. Пристрій також пристосований для живлення від гнізда автомобільного прикурювача 12 В.
Перетворювачі серії VOLT IPS виробляють на виході так звану модифіковану синусоїду. Це прямокутна змінна напруга, середньоквадратичне значення якого ідентично середньоквадратичному значенню синусоїдальної форми хвилі, що виникає в електромережі. Використання даного методу генерації напруги дозволяє значно знизити ціну та підвищити надійність пристрою.
Застосування інверторів:
Побутова електроніка (телевізори, тюнери, hi-fi, DVD).
Зарядні пристрої для смартфонів, планшетів, телефонів, ноутбуків, GPS.
Офісне обладнання (принтери, факси, комп'ютери, монітори).
Дрібна побутова техніка (праски, тостери, тостери, чайники).
Освітлення (світлодіодні, галогенні, садові лампи, лампочки).
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Volt Polska |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 69 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.408 г |
| Типи індикації | Світлова |
| Довжина | 222 мм |
| Захист від перегрівання | Да |
| ККД, не менш ніж | 92 % |
| Максимальна потужність | 1200 Вт |
| Максимальна робоча температура довкілля | 40 град. |
| Мінімальна робоча температура довкілля | -10 град. |
| Номінальна потужність | 800 Вт |
| Номінальна вхідна напруга | 12 В |
| Номінальна вихідна напруга | 220 В |
| Сонячна батарея | Немає |
| Стан | Нове |
| Частота | 50 Гц |
| Ширина | 165 |
- Ціна: 2 750 ₴




