
Активний сабвуфер Mystery MBS-312A
- В наявності
6 299 ₴
+380 (97) 237-39-49
Наталія повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Активний сабвуфер Mystery MBS-312A обладнаний корпусом із якісної МДФ-плати, який оббитий чорним карпетом. Саб має стильний та сучасний вигляд. Доступна ціна та непогане звучання роблять цю модель чудовим рішенням для поліпшення звучання автомобільної аудіосистеми початкового або середнього рівня.
Особливості:
Підвіс виготовлений із гуми;
Поліпропіленовий дифузор;
Стронцієвий магніт масою 40 унцій;
Дводюймова звукова котушка ASV;
Вбудований підсилювач MOSFET;
Можливість регулювання гучності за допомогою пульта дистанційного керування;
Входи високого рівня та RCA;
Фільтр низьких частот регулюється;
Настроювання Bass Boost.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mystery |
| Країна виробник | Китай |
| Вид сабвуфера | Активний |
| Вбудований підсилювач | Так |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Кількість динаміків | 1 шт. |
| Кількість смуг | 1 |
| Корпус сабвуфера | Так |
| Максимальна потужність | 600 Вт |
| Максимальний діапазон частоти | 200 Гц |
| Мінімальний діапазон частоти | 25 Гц |
| Номінальна потужність | 250 Вт |
| Тип | Сабвуфер |
| Типорозмір | 12" |
| Чутливість | 93 дБ |
| Корпус сабвуфера | |
| Довжина | 380 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Высота | 190 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Ширина | 610.0 |
- Ціна: 6 299 ₴

