-5%

LED лампи Infolight S2 HB4 9006 60W 6500K
- В наявності
- Код: Inf S2 9006
3 641 ₴
3 458,95 ₴
+380 (97) 237-39-49
Наталія повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодна LED лампа Infolight S2 НB4 - це новинка у світі автомобільних LED ламп з вбудованим Canbus та ідеальним насиченим світлом.
Комплект світлодіодних ламп Infolight S2, головною особливістю яких є технологічність і компактність конструкції. Установка ламп проводиться у блок фар головного світла. Конструкція лампи дозволяє легко встановити її в гніздо під цоколь HB4. Infolight S2 мають ефективні 3570 TOP CSP LED chip кристали, що дозволяє збільшити світловий потік до 13000 Лм з робочою потужністю 60 Ватт. Система охолодження ламп побудована на базі радіатора та кулера (пасивне/активне), це найнадійніший і найрезультативніший спосіб, який добре працює з потужними кристалами. Корпус виготовлений з авіаційного алюмінію, що дає хороші теплообмінні характеристики. Правильне розміщення діодів на лампі дає чіткий світло-тіньовий кордон, що забезпечує Вам та водіям зустрічних автомобілів комфорт при нічній їзді. Наявність вбудованого модуля обманки (Canbus) гарантує працездатність у 90% випадків із усіма сучасними марками автомобілів.
Особливості:
Компактні розміри, поміщається в будь-яку оптику.
Сучасні LED-кристали 3570 TOP CSP LED chip із високим коефіцієнтом потужності.
Точна світлотіньова межа для захисту від засліплення зустрічних машин.
Термін експлуатації понад 50000 годин.
Напруга 12 В.
Мідне тепловідведення.
Вбудований Canbus.
Зовнішній драйвер.
Технічні характеристики:
Цоколь: НB4.
Загальна потужність: 12 – 60 Вт.
Світловий потік: 13000 Лм.
Світлодіоди: 3570 TOP CSP chip 12 штук.
Колірна температура: 6500К.
Ступінь захисту: IP67.
Охолодження: радіатор + кулер.
Час експлуатації: >50000 годин.
Робоча температура: -40 +80°C.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Infolight |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість світлодіодів | 12 шт. |
| Потужність | 60 Вт |
| Напруга живлення | 12 В |
| Термін служби ламп | 50000 годин |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип лампи | LED |
| Тип охолодження | Активний |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Функціональне призначення | Дальнє світло, Ближнє світло |
| Колірна температура | 6500K |
| Цоколь | HB4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Світловий потік | 13000 |
| Стан | Нове |
- Ціна: 3 458,95 ₴





