
Гальмівні колодки Brembo P 28 036
- В наявності
- Код: BM P28036
1 900 ₴
+380 (97) 237-39-49
Наталія повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гальмівні колодки Brembo P 28 036 — це завжди висока продуктивність у системі та комфорт у салоні. Ряд особливостей виробництва та формування роблять деталь відповідною OE якістю. Фрикційна суміш і конструкція розроблені та вироблені спеціально для дискової системи переднього моста автомобілів Honda Accord VII.
Основними перевагами є:
Обробка поверхні. Термічна обробка спіральної з диском частини колодки неабияк покращує її показники. Підсумкова запчастина доведена до OE вимог і показує найкращу ефективність за високих температур.
Шумоізоляція. Колодки обладнані спеціальним шаром матеріалу, що ефективно поглинає вібрації. Крім цього, місця на стику колодки та поршня додатково теплоізольовані для кращого поглинання шумів.
Пряме формування. Метод складання запчастин відповідно до OE вимог. Фрикційний матеріал із пластиною з'єднується під високим тиском, що дає змогу домогтися ювелірної точності в результаті.
Індивідуальна суміш. Використана в цих колодках суміш розроблена та скомпонована з понад 100 різних типів заготівок. Дослідницький відділ знатно попрацював, щоб підсумкові запчастини стали найбільш продуктивними та повністю сумісними з конкретним автомобілем.
Особливості моделі:
Місце встановлення: передній міст
Датчик зносу: зі звуковим попередженням зношування
Кількість датчиків зношування (на вісь): 2
Гальмівна система: Teves
Код EAN: 8020584052709
WVA: 23720, 24213, 24214
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | P 28 036 |
| Виробник | BREMBO |
| Висота зовнішньої накладки | 68 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 65 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | З фіксатором поршня |
| Призначення | Передні колеса |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | Accord |
| Стан | Новий |
| Тип | Дискові |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина | 17 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Ширина внутрішньої накладки | 156 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 155 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Honda |
| Мoдель | Accord |
| Серія | ACCORD VII (CL) 2003- |
| Сумісність з | Honda ACCORD VII (CL) 2003-, Honda ACCORD VII Tourer (CM) 2003-, Honda ACCORD VIII TOURER 2008- |
- Ціна: 1 900 ₴
