
Відеореєстратор із радар-детектором INSPECTOR Barracuda
- Немає в наявності
- Код: 56870
10 128 ₴
+380 (97) 237-39-49
Наталія повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комбопристрій Inspector Barracuda об'єднує найкращі якості відеореєстратора та радар-детектора. Камера пристрою записує відео з роздільною здатністю 1920x1080 FullHD з частотою 30 кадрів/сек. у форматі AVI (H.264/AAC). Пристрій має сенсор SOI JX-F22 (1/2.7"), захищений скляною 6-шаровою оптикою з ІЧ-напиленням. Завдяки куту огляду камери 135 градусів, реєстратор записує те, що відбувається на чотирьох смугах руху та навколишніх обочинах. Пристрій вміє вмикатися під час запуску двигуна, записувати звук, має дисплей 2.4" 320х240, G-сенсор для увімкнення режиму захисту від перезапису за різкої зміни швидкості та положення автомобіля, вбудований модуль GPS/GLONASS і циклічний запис.
Радар-детектор, вбудований у пристрій, підтримує діапазони СТ, K, L, Х. Розпізнає сигнали радарів і лазерних вимірювачів швидкості ("Multaradar CD/CT", "Автопатруль", "Амата", "Бінар" та інші). Радар-детектор сповіщає про стаціонарні об'єкти контролю, смуги ОТ, узбіччя, всі типи перехресть, а також контроль зон заборони зупинки та паркування. Радар працює за базами даних GPS, які щотижня оновлюються.
За обробку одержуваної інформації відповідає процесор iCatch SPCA6350M. Для збереження інформації пристрій підтримує карти пам'яті microSDHC/XC обсягом до 256 Gb.
Комбо має вбудований акумулятор 520 мА·год, що дає приблизно 15 хвилин автономної роботи. Монтаж комбо пристрою здійснюється за допомогою вакуумного кріплення на лобове скло. Розмір (ШхВхГ): 80x50x100 мм. Живлення: 12 В.
Комплектація:
Комбо пристрій Inspector Barracuda.
Автомобільний зарядний пристрій 12 В.
Кріплення на лобове скло.
Інструкція.
Гарантійний талон.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Inspector |
| Країна виробник | Південна Корея |
| ГЛОНАСС | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Датчик удару | Є |
| Кількість камер | 1 |
| Кількість мегапікселів камери | 2 Мп |
| Комплектація відеореєстратора | автомобільне кріплення |
| Максимальна частота кадрів відео | 30 кадрів/с |
| Наявність GPS | Так |
| Наявність жорсткого диска | Ні |
| Підтримувані формати флеш-карт | microSD |
| Процесор | Ambarella |
| Розмір матриці | 1/2.7" |
| Дозвіл запису | 1920х1080 |
| Режим запису | Циклічна |
| Стан | Новий |
| Стабілізатор зображення | Ні |
| Тип матриці | CMOS |
| Формат стиснення | AVI, H. 264 |
| Додаткові характеристики | |
| Аварійний запис | Ні |
| Автомобільний адаптер | Так |
| Автономне живлення | Є |
| Запис часу і дати | Так |
| Канали запису | 1 |
| Меню російською | Так |
| Кут огляду | 135 град. |
| Функція автозапису | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 100 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 2.4 дюйм |
| Поворотний екран | Ні |
| Роздільна здатність екрану | 320×240 |
| Сенсорний екран | Ні |
- Ціна: 10 128 ₴


