
Відеореєстратор із радар-детектором INSPECTOR Marlin S
- Немає в наявності
- Код: 56869
12 596 ₴
+380 (97) 237-39-49
Наталія повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комбопристрій Inspector Marlin S об'єднує найкращі якості відеореєстратора та радар-детектора. Камера пристрою записує відео з роздільною здатністю 1920x1080 FullHD з частотою 30 кадрів/сек. у форматі MP4 (H.264/AAC). Пристрій має сенсор OmniVision OV4689 (1/3"), захищений скляною 6-шаровою оптикою з ІЧ-напиленням. Завдяки куту огляду камери 130 градусів, реєстратор записує те, що відбувається на чотирьох смугах руху та навколишніх обочинах. Пристрій вміє вмикатися під час запуску двигуна, записувати звук, має дисплей 2.4" 320х240, G-сенсор для увімкнення режиму захисту від перезапису за різкої зміни швидкості та положення автомобіля, вбудований модуль GPS/GLONASS і циклічний запис.
Радар-детектор, вбудований у пристрій, підтримує діапазони СТ, K, L, Х, П. Сигнатурно розпізнає сигнали радарів і лазерних вимірювачів швидкості ("Multaradar CD/CT", "Автопатруль", "Амата", "Бінар" та інші), детектує неефективні радари в К-діапазоні (наприклад "Арена". Сучасні автомобільні системи, як-от ДМЗ, активний круїз-контроль, можуть спровокувати помилкові спрацьовування. Для запобігання таким ситуаціям пристрій має сигнатурний фільтр. Радар-детектор сповіщає про стаціонарні об'єкти контролю, смуги ОТ, узбіччя, всі типи перехресть, а також контроль зон заборони зупинки та паркування. Радар працює за базами даних GPS, які щотижня оновлюються.
За обробку одержуваної інформації відповідає процесор Ambarella A12A20. Для збереження інформації пристрій підтримує карти пам'яті microSDHC/XC обсягом до 256 Gb.
Комбо пристрій має вбудований акумулятор 520 мА·год, що дає приблизно 15 хвилин автономної роботи. Монтаж комбо пристрою здійснюється за допомогою вакуумного кріплення на лобове скло. Розмір (ШхВхГ): 80x50x100 мм. Живлення: 12 В.
Комплектація:
Комбо-пристрій Inspector Marlin S.
Автомобільний зарядний пристрій 12 В із довжиною кабелю 2.45 м.
Кріплення на лобове скло.
USB кардридер.
Інструкція.
Гарантійний талон.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Inspector |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 100 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аварійне записування | Немає |
| Автомобільний адаптер | Так |
| Автономне живлення | Є |
| ГЛОНАСС | Да |
| Датчик удару | Є |
| Діагональ екрану | 2.4 дюйм |
| Запис часу і дати | Так |
| Канали запису | 1 |
| Кількість камер | 1 |
| Комплектація відеореєстратора | автомобільне кріплення |
| Максимальна частота кадрів відео | 30 кадрів/с |
| Меню на русском | Так |
| Наявність GPS | Да |
| Наявність жорсткого диска | Немає |
| Поворотний екран | Немає |
| Підтримувані формати флеш-карт | microSD |
| Процесор | Ambarella |
| Дозвіл запису | 1920х1080 |
| Дозвіл екрану | 320×240 |
| Режим запису | Циклічна |
| Сенсорний екран | Немає |
| Стабілізатор зображення | Немає |
| Тип матриці | CMOS |
| Кут огляду | 130 град. |
| Формат стиснення | H. 264, MPEG-4 |
| Функція автозапису | Так |
- Ціна: 12 596 ₴


