
Гальмівні колодки Bosch 0 986 424 033
- В наявності
- Код: BO 0986424033
1 290 ₴
+380 (97) 237-39-49
Наталія повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Bosch 0 986 424 033 — гальмівні колодки
Особливості:
Тип: дискові
У комплекті: 2 шт.
Перевіркове число: E4 90R-01590/1781
Місце встановлення: передній міст
Датчик зношування
З інтегрованим контактом датчика зносу
Без звукового попередження зношування
З аксесуарами
З пружиною
Номери артикулів рекомендованих комплектуючих 1987474495
Товщина (мм): 18,2
Ширина (мм): 130
Висота (мм): 58,7
Гальмівна система Lucas-Girling
Перелік автомобілів, для яких деталь може бути застосована, вказаний в інструкції, яку можна завантажити в розділі "Специфікації".
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0986424033 |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Висота | 58.7 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Сумісність з маркою | Peugeot |
| Сумісність з моделлю | Expert |
| Стан | Новий |
| Тип | Дискові |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Товщина | 18.2 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Peugeot |
| Мoдель | Expert |
| Серія | EXPERT (224) 1995- |
- Ціна: 1 290 ₴


