
Штатна камера заднього огляду Prime-X CA-1370 (BMW)
- В наявності
- Код: 2000000011370
1 850 ₴
+380 (97) 237-39-49
Наталія повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Штатні камери заднього огляду Prime-X призначені для встановлення на автомобіль без жодних змін, у штатні місця (зазвичай — на місце ліхтаря підсвітки номерного знака).
Ця камера сумісна з такими моделями:
BMW 1 E81 (2004-2011)
BMW E87 (2004-2011)
BMW F20 (2011-н.в.)
BMW F21 (2012-н.в.)
BMW 6 (F06, F12, F13)
BMW Z4 (E89)
Штатні камери Prime-X обладнані кольоровим сенсором SONY CCD із широким кутом огляду. Найчастіше, цю камеру використовують для безпечного паркування. На камері передбачені паркувальні лінії, які можна використовувати як додаткову розмітку для паркування.
Камера починає працювати автоматично, під час увімкнення заднього ходу.
У випадках несумісності штатних камер з автомобілем — TM «Prime-X» пропонує низку універсальних камер заднього огляду, як-от «камера в номерній рамці», «метелик» тощо.
Камери Prime-X адаптовані до вітчизняних погодних умов. Прості в установленні й експлуатації.
До комплекту входить:
камера;
дроти для під'єднання;
инструкция;
паковання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Prime-X |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Лінії розмітки | Так |
| Режим зйомки "День/ніч" | Ні |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Стан | Новий |
| Тип камери | Модельне |
| Тип передачі сигналу | Провідний |
| Кут огляду камери | 170 град. |
| Додаткові характеристики | |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 130 мм |
| Максимальна робоча температура | 70 град. |
| Ширина | 70 мм |
| Матриця | |
| Тип матриці | CCD |
| Чутливість | 0.1 люкс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | BMW |
| Минимальная рабочая температура | 30 |
| Роздільна здатність матриці | 728x582 |
- Ціна: 1 850 ₴




