
Камера заднього огляду Prime-X MCM-05
- В наявності
- Код: 2000000004396
1 990 ₴
+380 (97) 237-39-49
Наталія повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Камера заднього огляду Prime-X MCM-05 призначена для встановлення на будь-який транспортний засіб для заднього огляду.
Найчастіше, цю камеру використовують для безпечного паркування. На камері передбачені паркувальні лінії, які можна використовувати як додаткову розмітку для паркування.
Універсальність камери дає змогу використовувати її на будь-якому транспортному засобі, який має номерний знак. Досить замінити номерну рамку на номерну рамку з камерою заднього огляду Prime-X MCM-05, камера вже встановлена в рамці.
Забезпечена можливість механічного регулювання кута нахилу камери.
До комплекту входить:
камера;
дроти для під'єднання;
инструкция;
паковання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Prime-X |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Лінії розмітки | Так |
| Режим зйомки "День/ніч" | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип камери | Універсальна |
| Тип передачі сигналу | Провідний |
| Кут огляду камери | 170 град. |
| Додаткові характеристики | |
| Висота | 30 мм |
| Максимальна робоча температура | 70 град. |
| Ширина | 140 мм |
| Матриця | |
| Тип матриці | CCD |
| Чутливість | 0.1 люкс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 560 мм |
| Минимальная рабочая температура | 30 |
| Роздільна здатність матриці | 728x582 |
- Ціна: 1 990 ₴

