
Камера заднього огляду Prime-X F-15
- В наявності
- Код: 2000000013336
3 170 ₴
+380 (97) 237-39-49
Наталія повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ширококутна, універсальна камера заднього огляду Prime-X F-15 призначена для встановлення на будь-який транспортний засіб для заднього огляду.
Найчастіше, цю камеру використовують для безпечного паркування. На камері передбачені паркувальні лінії, які можна використовувати як додаткову розмітку для паркування. Надана можливість для користувача вмикати або вимикати паркувальні лінії перемикачем на дроті.
Кріплення камери дає змогу змінювати кут її нахилу на транспортному засобі. Кут нахилу можна відрегулювати після монтажу камери.
До комплекту входить:
камера;
дроти для під'єднання;
инструкция;
паковання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Prime-X |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Лінії розмітки | Так |
| Режим зйомки "День/ніч" | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип камери | Універсальна |
| Тип передачі сигналу | Провідний |
| Кут огляду камери | 190 град. |
| Додаткові характеристики | |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 130 мм |
| Максимальна робоча температура | 70 град. |
| Ширина | 70 мм |
| Матриця | |
| Роздільна здатність матриці | 1280x720 |
| Тип матриці | CCD |
| Фізичний розмір матриці | 1/2" |
| Чутливість | 0.1 люкс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Минимальная рабочая температура | 30 |
- Ціна: 3 170 ₴



