
Камера заднього огляду Prime-X N-001
- В наявності
- Код: 2000000002323
4 220 ₴
+380 (97) 237-39-49
Наталія повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Камера заднього огляду Prime-X N-001 призначена для встановлення на мікроавтобус або вантажний автомобіль для заднього огляду.
Найчастіше, цю камеру використовують для безпечного паркування або, наприклад, для під'їзду до рампи (у такому разі, камеру встановлюють на задніх дверцятах у такий спосіб, щоб у разі відкритих дверцят огляд камери захоплював необхідне поле для щільного під'їзду до рампе)
На камері Prime-X N-001 встановлено 18 інфрачервоних діодів для нічного бачення. У нічну пору камера здатна бачити на відстань — 15 метрів завдяки інфрачервоним діодам.
Особливістю цієї камери є захисний козирок, який призначений для захисту камери від потрапляння бруду та пилу.
До комплекту входять:
камера;
дроти для під'єднання;
гумова прокладка;
инструкция;
паковання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Prime-X |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Лінії розмітки | Ні |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Стан | Новий |
| Тип камери | Універсальна |
| Тип передачі сигналу | Провідний |
| Кут огляду камери | 170 град. |
| Додаткові характеристики | |
| Висота | 105 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Максимальна робоча температура | 70 град. |
| Ширина | 85 мм |
| Матриця | |
| Роздільна здатність матриці | 758×582 |
| Тип матриці | CCD |
| Фізичний розмір матриці | 1/4" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Минимальная рабочая температура | 30 |
- Ціна: 4 220 ₴





