
Підсилювач Alpine PDX-V9
- Немає в наявності
- Код: PDX-V9
22 194 ₴
+380 (97) 237-39-49
Наталія повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Alpine PDX-V9 — це автомобільний підсилювач потужності звуку, який є представником преміального сегмента ринку. Ця модель дасть змогу поліпшити аудіосистему будь-якого рівня. Підсилювач характеризується високим рівнем надійності, чудовою якістю звучання й приголомшливою потужністю. Пристрій здатний стабільно працювати на низькоомних навантаженнях, має широку амплітудно-частотну характеристику, мінімальний рівень фонового шуму та звукових перешкод.
Особливості:
Акустичні роз'єми зі швидким вимкненням.
Можливість стикування декількох підсилювачів одна на одну.
Захисні бар'єри від перевантажень за струмом, перепаду температур і зниженої напруги живлення.
Джерело живлення з імпульсною модуляцією.
Синій LED-індикатор роботи підсилювача.
Кросовер із регулюванням фільтрів високих і низьких частот.
Сапсонік фільтр із можливістю настроювання.
Підсилювач, що працює на дискретних елементах.
Склоепоксидна друкована плата має 6 шарів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Alpine |
| Висота | 192 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 50.8 мм |
| Клас підсилювача | D |
| Кількість каналів | 4 |
| Максимальна потужність | 1600 Вт |
| Номінальна потужність (2 Ом) | 100 Вт |
| Номінальна потужність (4 Ом) | 100 Вт |
| Номінальна потужність (при підключення "міст") | 200 Вт |
| Опір динаміків | 4 Ом |
| Стан | Новий |
| Ширина | 257 мм |
- Ціна: 22 194 ₴



