
Підсилювач Alpine PDX-F6
- Немає в наявності
- Код: PDX-F6
22 194 ₴
+380 (97) 237-39-49
Наталія повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Автомобільний підсилювач звуку Alpine PDX-F6 є одним із найкращих у своєму сегменті ринку. Ця модель створена з якісних компонентів і характеризується високим рівнем надійності, стабільною роботою за низькоомного навантаження, широкими амплітудно-частотними параметрами, чудовою потужністю.
Особливості:
Унікальна система стикування підсилювачів для компактного розміщення в автомобілі.
Персональний сертифікат якості для кожної моделі.
Роз'єми зі швидким вимкненням.
Системи захисту від перепаду температур, зниженої напруги, перевантажень за струмом.
LED-індикація роботи пристрою.
Регульовані фільтри високих і низьких частот.
Шестишарова склоепоксидна друкована плата.
Настроювання чутливості.
Регульований кросовер.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Alpine |
| Висота | 192 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 50.8 мм |
| Клас підсилювача | D |
| Кількість каналів | 4 |
| Номінальна потужність (2 Ом) | 150 Вт |
| Номінальна потужність (4 Ом) | 150 Вт |
| Номінальна потужність (при підключення "міст") | 300 Вт |
| Опір динаміків | 4 Ом |
| Стан | Новий |
| Ширина | 257 мм |
- Ціна: 22 194 ₴



