
Автомобільний підсилювач Mystery MR1.300
- Немає в наявності
- Код: MR1.300
4 839 ₴
+380 (97) 237-39-49
Наталія повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Mystery MR1.300 — одноканальний підсилювач потужності.
Цей моноблок виготовлений за технологією MOSFET, забезпечує максимально якісне та чисте звучання на всьому діапазоні відтворюваних частот.
Автопідсилювач має чудові технічні характеристики.
Гарантоване тривале та надійне використання!
Приємних покупок в інтернет-магазині TVMusic!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mystery |
| Висота | 51 мм |
| Довжина | 340 мм |
| Кількість каналів | 1 |
| Максимальна потужність | 500 Вт |
| Номінальна потужність (2 Ом) | 500 Вт |
| Номінальна потужність (4 Ом) | 300 Вт |
| Опір динаміків | 4 Ом |
| Стан | Новий |
| Ширина | 263 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Частотна характеристика | 20 - 22000 Гц |
- Ціна: 4 839 ₴
