
Підсилювач Blaupunkt GTA 450
- Немає в наявності
- Код: GTA-450
4 099 ₴
+380 (97) 237-39-49
Наталія повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Blaupunkt GTA 450 — це якісний підсилювач для аудіосистеми автомобіля. Ця модель має компактні розміри, у яких ховаються неймовірна потужність низьких частот і мінімальна кількість звукових спотворень. Пристрій виготовлений у стильному дизайні, корпус пофарбований у сірий колір.
Особливості:
Є кросовер.
Захист від стрибків напруги, перепадів температур і коротких замикань.
Максимальна вихідна потужність становить 640 Ватів.
Вбудований Bass Boost — регулятор рівня баса.
Фільтри низьких і високих частот.
Доступна ціна.
Чудові параметри та якість збирання.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Blaupunkt |
| Країна виробник | Китай |
| Басовий еквалайзер | Так |
| Висота | 49.5 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 322 мм |
| Клас підсилювача | AB |
| Кількість каналів | 4 |
| Максимальна потужність | 640 Вт |
| Номінальна потужність (2 Ом) | 80 Вт |
| Номінальна потужність (4 Ом) | 50 Вт |
| Номінальна потужність (при підключення "міст") | 160 Вт |
| Опір динаміків | 4 Ом |
| Ширина | 232 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна відтворна частота | 30000 |
| Мінімальна відтворювана частота | 10 |
| Відношення сигнал / шум | 90 дБ |
- Ціна: 4 099 ₴


