
Акустична система Kicx ICQ 694
- В наявності
- Код: 2307
3 419 ₴
+380 (97) 237-39-49
Наталія повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Kicx ICQ 694 ― 4-смуга коаксіальна автомобільна акустична система. Вона вирізняється чудовим якістю складання и помірною ціною. Дифузор динаміка виготовлений з поліпропілену з металізацією хром. Автоакустика Kicx ICQ 694 проста в установлення. Вона повністю укомплектована монтажними елементами. Високочастотний динамік забезпечує чисте звучання на високих частотах. Купити акустичну систему Kicx ICQ 694 Ви можете в нашому інтернет-магазині TVmusic!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vitol |
| Країна виробник | Китай |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Кількість динаміків | 2 шт. |
| Кількість смуг | 4 |
| Максимальна потужність | 320 Вт |
| Максимальний діапазон частоти | 20000 Гц |
| Мінімальний діапазон частоти | 45 Гц |
| Номінальна потужність | 160 Вт |
| Тип | Коаксіальна АС |
| Типорозмір | 6"х9" |
| Форма | Овальна |
| Чутливість | 92 дБ |
- Ціна: 3 419 ₴


