
Дворик каркасний Bosch Eco 48C (3 397 004 669)
- В наявності
- Код: BO 3397004669
145 ₴
+380 (97) 237-39-49
Наталія повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Одиничний каркасний двірник Bosch Eco 34C характеризується високою якістю збирання й низькою вартістю. У цих моделях немає можливості замінити гумову стрічку. Система кріплення Quick Clip дає змогу швидко й без складнощів встановити аксесуар. Каркас склоочисника металевий і покритий антикорозійним напиленням. Завдяки спеціальній формі ці двірники ефективно працюють навіть за високої швидкості руху транспортного засобу.
Характеристики:
Призначення: передній двірник;
Тип конструкції: каркасні склоочисники;
Довжина водійського двірника: 340 мм;
Кріплення: гачок (Hook).
Комплектація:
Двірник каркасний Bosch Eco 48C (3 397 004 669) — 1 шт.;
Фірмова упаковка.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 3 397 004 669 |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина водійського двірника | 340 мм |
| Довжина заднього двірника | 0 мм |
| Довжина пасажирського двірника | 0 мм |
| Місце встановлення | Передній |
| Сумісність з маркою | Chrysler, Audi, Renault, Land Rover, Citroen, Seat, Peugeot, BMW, Daihatsu, Nissan, Ssang Yong, Porsche, Fiat, Ford, Skoda, Volkswagen, Kia, Alfa Romeo, Chevrolet, Hyundai, Suzuki, Subaru, Rover, Opel, Toyota, Mini, Lancia, Mazda, Lexus, Honda |
| Тип | Каркасний |
| Тип кріплення | Гачок |
- Ціна: 145 ₴


