
Двірник каркасний Bosch Eco 50C (3 397 004 670)
- В наявності
- Код: BO 3397004670
160 ₴
+380 (97) 237-39-49
Наталія повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Bosch Eco — це класичні каркасні склоочисники для автомобіля. Конструкція виготовлена з металу, а очисний елемент — з натуральної якісної гуми з додаванням каучуку. Двір прекрасно справляється зі своїм завданням у будь-яку пору року та за різних погодних умов. Монтаж двірників здійснюється швидко та легко завдяки спеціальному адаптеру Quick-Clip.
Характеристики:
Призначення: передній двірник;
Тип конструкції: каркасні склоочисники;
Довжина водійського двірника: 500 мм;
Кріплення: гачок (Hook).
Комплектація:
Двірник каркасний Bosch Eco 50C (3 397 004 670) — 1 шт.;
Фірмова упаковка.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 3 397 004 670 |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина водійського двірника | 500 мм |
| Довжина заднього двірника | 0 мм |
| Довжина пасажирського двірника | 0 мм |
| Місце встановлення | Передній |
| Сумісність з маркою | Audi, Renault, Citroen, Seat, Saab, Peugeot, BMW, Dacia, Nissan, Porsche, Ford, Fiat, Skoda, Volkswagen, Mercedes-Benz, Alfa Romeo, Hyundai, Suzuki, Subaru, Rover, Opel, Volvo, Toyota, Lancia, Mazda, Lexus, Honda |
| Тип | Каркасний |
| Тип кріплення | Гачок |
- Ціна: 160 ₴

