
Автоакустика Shuttle CLS-6925
- В наявності
- Код: 53117
1 823 ₴
+380 (97) 237-39-49
Наталія повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Автоакустика Shuttle CLS-6925 — це бюджетна коаксіальна 5-смугова акустична система, яка призначена для створення аматорської аудіосистеми в автомобілі початкового рівня. Якість звуку за свою вартість прийнятна, непоганий сучасний дизайн — мають гідний вигляд колонки. З поліпропілену інжекційного лиття виготовлений НЧ-дифузор, а з майлару — ВЧ дифузор.
Технічні характеристики:
Тип акустичної системи: коаксіальна;
Розмір: 15 х 23 см (6 х 9 дюймів);
Кількість смуг: 5;
Номінальна потужність: 75 Вт;
Максимальна потужність 150 Вт;
Чутливість: 90 дБ;
Діапазон відтворюваних частот: 45 — 20000 Гц;
Імпеданс: 4 Ом.
Комплектація:
Динаміки Shuttle CLS-6925 (2 шт.);
Декоративні сітки (2 шт.);
Набір для під'єднання;
Фірмова упаковка.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Shuttle |
| Країна виробник | Китай |
| Вбудований підсилювач | Ні |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Кількість динаміків | 2 шт. |
| Кількість смуг | 5 |
| Корпус сабвуфера | Ні |
| Максимальна потужність | 150 Вт |
| Максимальний діапазон частоти | 20000 Гц |
| Мінімальний діапазон частоти | 45 Гц |
| Номінальна потужність | 75 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Коаксіальна АС |
| Типорозмір | 6"х9" |
| Форма | Овальна |
| Чутливість | 90 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
- Ціна: 1 823 ₴




