
Автоакустика Shuttle CLS-1324
- В наявності
- Код: 53115
1 019 ₴
+380 (97) 237-39-49
Наталія повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Shuttle CLS-1324 — це бюджетна акустична система для автомобіля, яка підійде для створення автомобільної аудіосистеми початкового рівня. Акустика коаксіальна, 4-смугова. Матеріал НЧ дифузора — поліпропілен інжекційного лиття, а ВЧ дифузор зроблений із майлару. Монтажна глибина динаміків становить 50 мм. Чудово підійдуть для встановлення у двері автомобіля.
Технічні характеристики:
Тип акустичної системи: коаксіальна;
Розмір: 13 см (5 дюймів);
Кількість смуг: 4;
Номінальна потужність: 45 Вт;
Максимальна потужність 100 Вт;
Чутливість: 88 дБ;
Діапазон відтворюваних частот: 80 — 20000 Гц;
Імпеданс: 4 Ом.
Комплектація:
Динаміки Shuttle CLS-1324 (2 шт.);
Декоративні сітки (2 шт.);
Набір для під'єднання;
Фірмова упаковка.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Shuttle |
| Країна виробник | Китай |
| Вбудований підсилювач | Ні |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Кількість динаміків | 2 шт. |
| Кількість смуг | 4 |
| Корпус сабвуфера | Ні |
| Максимальна потужність | 100 Вт |
| Максимальний діапазон частоти | 20000 Гц |
| Мінімальний діапазон частоти | 80 Гц |
| Номінальна потужність | 45 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Коаксіальна АС |
| Типорозмір | 5" |
| Форма | Кругла |
| Чутливість | 88 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
- Ціна: 1 019 ₴



