
Автоакустика Shuttle CLS-1024
- В наявності
- Код: 53114
902 ₴
+380 (97) 237-39-49
Наталія повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Автомобільна акустична система Shuttle CLS-1024 являє собою бюджетний варіант акустики. Динаміки 4-смугові, коаксіальний, НЧ дифузор зроблений із поліпропілену інжекційного лиття, а ВЧ-дифузор зроблений із майлару. Акустика має агресивний і сучасний дизайн і стане непоганим доповненням до автомобільної аудіосистеми початкового рівня. Чудові динаміки за мінімальні вкладки!
Технічні характеристики:
Тип акустичної системи: коаксіальна;
Розмір: 10 см (4 дюйми);
Кількість смуг: 4;
Номінальна потужність: 40 Вт;
Максимальна потужність 80 Вт;
Чутливість: 88 дБ;
Діапазон відтворюваних частот: 100 — 20000 Гц;
Імпеданс: 4 Ом.
Комплектація:
Динаміки Shuttle CLS-1024 (2 шт.);
Декоративні сітки (2 шт.);
Набір для під'єднання;
Фірмова упаковка.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Shuttle |
| Країна виробник | Китай |
| Вбудований підсилювач | Ні |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Кількість динаміків | 2 шт. |
| Кількість смуг | 4 |
| Корпус сабвуфера | Ні |
| Максимальна потужність | 80 Вт |
| Максимальний діапазон частоти | 20000 Гц |
| Мінімальний діапазон частоти | 100 Гц |
| Номінальна потужність | 40 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Коаксіальна АС |
| Типорозмір | 4" |
| Форма | Кругла |
| Чутливість | 88 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
- Ціна: 902 ₴




